MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 11955332
nr 1195 5332
Bokhylla
1920-tal, betsad björk. Längd: 220 cm. Djup: 32 cm. Höjd: 172 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 20:23:16
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)